KADROMUZ

Esra ÖZBEK
Uzman Öğretici
Ben Esra Özbek. İstanbul Biruni Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum. Marmara Üniversitesinde Formasyon eğitimimi tamamladım.Daha sonra Şanlıurfa Özel Konuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 1 yıl çalıştım ve bu süreçte Uzman öğretici sertifikamı aldım. Çocuk Gelişimci olarakta bu okullarda görevimiz toplumun temelini oluşturan çocukların farklı alanlardaki gelişimlerini ortaya koymak ve her yönden desteklemek, ailelere ve eğitimcilere bu konuda rehberlik etmek, uygun eğitim programlarının oluşturulabilmesi açısından gerekli yönlendirmeleri yapmak ve toplumu bilinçlendirmek gibi önemli görevleri üstlenen bireyleriz.
Elif AVCI
Çocuk Gelişimi Uzmanı
Merhabalar ben Uzman Çocuk Gelişimci Elif AVCI . Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünden 2020 tarihinde mezun oldum. Kırşehir Ahi Evren Üniversitesinde Formasyon eğitimimi tamamladım. Çocuk Gelişimci olarak çocukların farklı alanlardaki gelişimlerini izlemek ve değerlendirmek, ailelere ve eğitimcilere bu konuda gelişim destekleyici öneriler vermek, uygun eğitim planları oluşturabilmek en temel görevlerimizdendir. 
Vildan SATILMIŞ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen
Merhaba ben Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Vildan Satılmış. Giresun Üniversitesi PDR bölümünden mezunum. Öğrencilerimin kişisel özelliklerini, eğitsel ve mesleki ihtiyaçlarını değerlendirmek amacıyla ihtiyaç duyulan ölçme aracını uygular; değerlendirmelerimi eğitim planı oluşturabilmek için ekip arkadaşlarımla paylaşırım. Öğrencilerin, velilerin ve personelin ihtiyaçlarına göre psikolojik danışma sürecini belirler ve uygulamaya başlarım. Amacım eğitim bütünlüğünü sağlamak adına öğretmen, öğrenci ve veli ilişkisini sağlam bir temele oturtmaktır.
Zeynep CANPOLAT
Uzman Öğretici
Ben uzman öğretici Zeynep CANPOLAT
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi sınıf öğretmenliğinden mezunum.  Engelli bireyleri dil ve konuşma,  fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişim bakımından inceler,  yaş düzeylerine uygun gelişimlerini değerlendirir. Bireylerin gelişim özelliklerine göre bireysel eğitim programlarını hazırlar, eğitsel terapi çalışmalarına katılır, gelişimi değerlendirme yönünden destek olur. Bireyin gelişimi ve eğitimini izler, beklenen gelişimi gösteremeyen çocuklar için ilgili meslek elemanlarıyla iş birliği yapar. Alanı ile ilgili konularda ailelere ve öğretmenlere rehberlik eder. Çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili broşür, kitapçık hazırlama çalışmalarına katılır. Çeşitli gelişim ölçeklerinin geliştirilmesi çalışmalarına katılır.

Bizi takip edin!

İletişim Bilgilerimiz

2000 Evler, 50. Sokak No:4
Merkez/Nevşehir

(0384) 212 44 94

info@başaklarrehabilitasyon.com

Sizin İçin Daima Daha İyisini
Yapmaya Çalışıyoruz

#basaklarrehabilitasyon

BAŞAKLAR REHABİLİTASYON

Mobil uygulamamızı indirin, En son haber ve duyuraları anında öğrenin.